שאלות ותשובות בנושא בניית אתרי וורדפרס ועיצוב ובניית אתרים

Siteos הינה חברה שעוסקת בבניית אתרי וורדפרס ועיצוב ובניית אתרים מזה שנים ומומחית בעיצוב אתרים, בניית אתרי וורדפרס ובעלת ותק ונסיון רב. לחברת Siteos מעל ל-300 אתרים שבנתה בוורדפרס ולכן כאשר רוצים לבנות אתר חדש ובמיוחד אתר בוורדפרס מומלץ לעבוד רק עם הטובים ביותר ועם חברה ותיקה בעלת נסיון כמו Siteos.
וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן (CMS) שהתפתחה במהלך העשור האחרון להיות המובילה בעולם, כאשר כיום למעלה מ 75,000,000 אתרי אינטרנט עובדים על וורדפרס.
השאלה האמיתית צריכה להיות- האם אני רוצה למכור? ברגע שהתשובה חיובית לשאלה זו אז צריך אתר. בין אם מדובר באתר תדמית, אתר חנות, אתר פיננסי ועוד, מומלץ להקים אתר על מנת להגיע לעוד לקוחות. זו אמנם קלישאה אך באמת האמרה-"אם אתה לא כאן אתה לא קיים" מאוד תקפה לגבי האינטרנט.
אתר אינטרנט ממוצע לוקח להקים בין שבועיים לחודשיים. תלוי בגודל האתר, מספר העמודים, כמות התוכן ועוד הרבה משתנים. אנחנו ב-Siteos לא אוהבים למשוך את העבודה ועובדים בצורה ייחודית, יעילה ופרודוקטיבית שבעזרתה אנחנו מסיימים את האתר ללקוח בזמן מהיר ומוציאים את התוצאה הכי איכותית ונכונה ללקוח.
לא! אנחנו לא כובלים את הלקוח בשום צורה ואין אותיות קטנות בשום שלב. לאחר סיום האתר ועלייתו לאוויר הלקוח מקבל את האתר לשרת שלו ואנחנו חוץ מלתמוך בו וללוות אותו לא "גוזרים" שום תשלום נוסף מעבר למה שסוכם.
אנחנו ממליצים בחום על וורדפרס, עם נסיון של שנים גילינו שזוהי המערכת שהכי נוחה לתפעול אצל לקוחות ושאיתה ניהול התוכן באתר, עדכונו השוטף והגישה אליו הן הטובות ביותר. מה גם שאתר בוורדפרס מקודם טוב יותר ב-Google, מהיר יותר מאחרים ומספק את התמורה הכי טוב לכסף.
בוודאי, אנחנו יכולים גם להזין תוכן, תמונות וכל מה שצריך בשביל שהאתר יעלה לאוויר ויראה "אש".
אנחנו בונים אתרי וורדפרס, אך גם בונים אתרים מותאמים אישית, מאפיינים אתרים ומעצבים. הפרוייקטים שלנו מגוונים וככאלה השמיים הם הגבול. יש לנו נסיון עשיר בבניית אתרי וורדפרס, עיצוב אתרי Custom, בניית אתרים, דפי נחיתה ועוד.