בניית אתרים לעורכי דין – עבודה שדורשת מומחיות

עריכת דין הוא מהמקצועות התחרותיים שיש היום בארץ, ועקב הגבלות של לשכת עורכי הדין על פרסום במדיות שונות נוצר קושי לעורכי דין לפרסם ולהגיע ללקוחות חדשים.
כדי להגיע ללקוחות באינטרנט נדרשת מיומנות ומומחיות, לכן כדאי לשכור את שירותיו של מומחה בבניית אתרים שיודע כיצד לבנות אתר לעורך דין בצורה הטובה והיעילה ביותר. ישנם כללים ברורים שצריך להתייחס אליהם בעת שמפרסמים עורכי דין וכן בבניית אתר לעורך דין (עניין המצריך עמידה בכללים מסויימים ושמירה על תקנות ספציפיות שמופרשים בלשכה).
יחד עם זאת, מומלץ לצאת מהקופסא ולהשתמש בקידום ושיווק ״קצת אחר״.

בניית אתרים לרואי חשבון

לקבלת מידע על עיצוב ובניית אתר למשרד עורכי דין,

ניתן להשאיר פרטים ואנחנו ניצור קשר בהקדם:

 


 

מה חשוב לדעת על בניית אתרים לעורכי דין?

  • כלל ראשון- חשוב מאוד ליצור אתר שמשדר רצינות ומקצוענות של עורך הדין, אך בו זמנית לא לעשותו ״אפור״ מדי.
  • כלל שני- לכל עורך דין יש תחומי התמחות שהוא בקיא בהם ורוצה לקדם. כאשר ניגשים לעיצוב ובניית האתר חשוב להדגיש את התחומים הרלוונטיים לאותו עורך הדין, שיתפסו את העיניים קודם מתחומים אחרים ושישדרו ויעבירו לגולש באתר את היתרונות שיש לעורך הדין הספציפי שהוא בעל האתר על פני האחרים.
  • כלל שלישי- לשמור על כללי הלשכה (לשכת עורכי הדין). עורך דין שלא עומד בקריטריונים של הלשכה (למשל ללוגואים יש תקנות מאוד ברורות איך לעשות) עלול להיות חשוף לסנקציות והמעדה למשמעת ולכן חשוב מאוד לא לעבור על התקנות.
  • בנוסף, חשוב מאוד להבין שבניית אתר לעורך דין יכולה להיות מקפצה אדירה עבור עורך הדין ולהגיע לשלל לקוחות פוטנציאליים שרק צריכים לדעת שהוא קיים.

לאחר שבנינו מעל ל-300 אתרי וורדפרס לעסקים וחברות וכמובן גם לעורכי דין, ולעורך דין מקרקעין אנחנו יכולים להגיד בבטחון מלא שיש לנו את הנסיון והידע לבנות אתר עורך דין בצורה הטובה ביותר, ולעזור למשרד שלכם להביא תנועה איכותית יותר של לקוחות פוטנציאליים.

מהנסיון שלנו, בניית אתרים לעורכי דין וביניהם: עורך דין שמטפל בויזה E2 לארה”ב ועורך דין חוזים, שנעשית בצורה יעילה וטובה יכולה לתרום רבות להצלחת המשרד ולהביא סוף סוף קהל לקוחות אמין ועמיד וזאת על ידי שימוש בכלים מתקדמים בבניית האתר.

ב-Siteos יש לנו את הנסיון הרב בעיצוב ובניית אתרים רבים לעורכי דין מתחומים שונים: משפט פלילי, משפט מסחרי-אזרחי, ליטיגציה משפטית,דיני משפחה, ביטוח ועוד.

לצפייה בפרוייקטים לדוגמא להלן קישורים לאתרי עורכי דין שעיצבנו ובנינו: